docid 1FCAC60B6D22DC36C1258471004B8DC7
Kunstkrant - De informatiekrant voor beelden kunst in Nederland

Dé informatiekrant voor beeldende kunst in Nederland...

Verkrijgbaar bij galerieën, musea en kunstinstellingen in heel Nederland
language :
English English
Nederlands vertaal naar engels
Deutsch Deutsch


Beeldende kunst exposities NOORD BRABANT


Maart / April 2020


Klik op onderstaande provincie of op kaart hiernaast om naar desbetreffende kunstexpositie en/of kunstroute te gaan

Groningen Friesland Drenthe Overijssel
Flevoland Gelderland Utrecht N.Holland
Z.Holland Zeeland N.Brabant Limburg
Duitsland België Frankrijk

Wilt u op de hoogte blijven van actuele kunstexposities en kunstroutes ?
Neem dan een abonnement op de
KunstKrant, zodat u iedere twee maanden verzekerd bent van actuele expositie-informatie bij u in de buurt.
Klik hier voor info of om een abonnement te nemen op de KunstKrant
Kunst in Groningen kunst in Drenthe kunst in Friesland kunst in Overijssel kunst in Flevoland kunst in noord holland kunst in Gelderland kunst in Utrecht kunst in Zuid Holland kunst in Noord Brabant kunst in Zeeland kunst in Limburg kunst in Duitsland kunst in Belgie Klik op provincie voor expositeagenda & kunstroute



NOORD BRABANT

BERGEN OP ZOOM
Markiezenhof Steenbergsestr. 8, di-zo 11-17. T/m 21 juni 75 jaar bevrijding Brabantse Wal. De kunst van het verwerken.
BOEKEL
De Kunstraad Erpseweg 2, wo/do 10-17, za 14-17. T/m 30 apr Marja Berkers, Yvonne Dolk, Marga Janssen.
BORKEL EN SCHAFT
Beeldentuin Grand Café De Zwaan Mgr. Krijpersplein 18, dagl 10-21. 19 mrt t/m 27 mei Art-Collectief Reflectie, Jan Bakermans, Marry Buiks e.a.
BOXTEL
Museum Boxtel Baroniestr. 18, za/zo 13-17. T/m 19 apr De schatkamer van MuBo, de mooiste stukken uit ons depot.
BREDA
Breepark Bravelseparklaan 10. 12 t/m 19 apr Art Breda, kunst, antiek, design.
Grote Kerk Kerkplein 2. 14/15 mrt, za/zo 11-17.30 Brabant Art Fair.
Stadsgalerij Oude Vest 34. Tm 17 mei, vr-zo 11-17, The practice of living, Peter Bouwmans, Jordy Koevoets, Margot Zweers.
Stedelijk Museum Boschstr. 22, di-zo 10-17. T/m 14 juni Zwaar als een vogel, Sef Peeters. Denkbeelden, Niels Lous. T/m 23 aug Save me from this cold, Martin en Inge Riebeek.
DEURNE
De Wieger Oude Liesselsweg 29, di-zo 12-17. T/m 10 mei Griekse mythologie opnieuw verbeeld, Jos Letschert. 8 mrt t/m 10 mei De Wieger nu, Shelly Lapré, Dirk Verberne e.a. 8 mrt t/m 13 sept De modernisten en Lucas Gassel.
EERSEL
De Acht Zaligheden Kempenmuseum, Kapelweg 2, ma-vr 10-17, za/zo 13-17. T/m 29 mrt Bijzondere verzamelingen uit de Kempen, objecten.
EINDHOVEN
Van Abbemuseum Bilderdijklaan 10, di-zo 11-17. 21 mrt t/m 14 juni A daily practice, Yael Davids.
Klokgebouw Klokgebouw 50, Strijp-S. 18/19 apr Art Eindhoven.
Pennings Foundation Geldropseweg 63, do/vr 13-18, za 13-17. T/m 23 mrt Ephemeral photographs, Willem Popelier. Fieke van Berkom. 22 mrt Photo Book Fair. 29 mrt t/m 2 mei Eindhoven, work in progress, J&B, installatie. All the world is a stage, Martin en Inge Riebeek.
TAC Vonderweg 1, do-za 16-24, zo 13-24. T/m 15 mrt Grenswerk, Jessica Skowroneck, Remy Neumann e.a.
GELDROP
Galerie De Ruimte Molenstr. 2, wo, vr-zo 13.30-16.30. T/m 15 mrt, 20 mrt t/m 24 mei div. kunstenaars.
‘S-HERTOGENBOSCH
Galerie Arti Capelli In den Boerenmouw 19, T 06-13314626, open wo-vr 12-17 en op
Design Museum De Mortel 4, T 073-6273680, di-zo 11-17. 14 mrt t/m 7 juni BodyDrift, anatomies of the future.
Noordbrabants Museum Verwersstr. 41, di-vr 10-17, za/zo 12-17. T/m 1 juni Meesterwerken uit Wenen, Vlaamse en Hollandse Meesters, Rubens, Rembrandt e.a. T/m 14 juni Between truth and illusion, Shao Fan.
Museum Slager Choorstr. 8, di-zo 13.30-17.30. T/m 19 apr Bespiegelingen, Jelmer Wijma.
Willem Twee Boschdijkstr. 100, ma-vr 9-17.30, za/zo 11-17. T/m 19 jan Ceramic on the spot, feel the ekwc vibe!, div. kunstenaars (ook in Artots Melkfabriek, Guldenvliesstr. 4H).
Kunstlocatie Würth Het Sterrenbeeld 35, open zo-vr 11-17. T/m 15 mrt Geometrie en ironie, François Morellet.
HOOGELOON
Galerie De Kunstkamer Hoofdstr. 49, za/zo 13-17. T/m 5 apr Jessica Knoot, Frans Beerens, div. techn.
NUENEN
Galerie Bonnard Berg 9, do-zo 11-18. 1 t/m 29 mrt Andere streken, Anna Maria Vargiu, Dirk Bal, Pedro Quesada Sierra. 5 apr t/m 3 mei Female mastery, Svetlana Tartakovska, Ksenya Istomina, Daniela Astone. 16 apr t/m 3 mei Henrieke de Vries.
SHE Art Gallery De Huufkes 34, wo, zo 13-17, vr 13-20. T/m 27 mrt Ritme & kleur, div. kunstenaars.
OIRSCHOT
Metzemaekers kunstmakelaardij, Koestr. 30, za/zo 13-17 en op afspr. T/m 15 mrt Willem Hussem, Fernand Leger e.a.
OSS
Museum Jan Cunen Molenstr. 65, di-zo 11-17. T/m 17 mei Haagse School x Haagse Nieuwe, Roelofs, Mesdag, Sohia Bulbakova, Stella Kim e.a. Artfully dressed, Carla vd Puttelaar, foto’s. 13 mrt t/m 21 juni Jan Cremer. 13 mrt t/m 23 aug Roy Lichtenstein, pop-art in print.
Muzelinck Raadhuislaan 18, ma-vr 9-21. T/m 20 mrt Pierre Wingens, schilderijen.
NS station T/m 1 apr, do-zo 12-17, Ecologische verstoringen in de elementen, div. kunstenaars.
The 8 Art Spoorlaan 7. T/m 22 mrt Art gift sale, div. kunstenaars.
RAVENSTEIN
Raadhuis St. Luciastr. 2, za/zo 12-16. T/m 22 mrt 7 artquilters. 1 apr t/m 10 mei Beeldarchiefgroep Heemkundekring, foto’s.
RUCPHEN
Galerie TON Raadhuisstr. 27, wo-vr 12-18, za/zo 12-16). 15 mrt t/m 12 apr Het gezicht van stad, land en ku(n)st, Jack Marijnissen, Marjolein Loppies e.a.
SCHIJNDEL
Jan Heestershuis Pompstr. 17, di-zo 13-17. T/m 15 mrt Dorus van Oorschot.
CC ‘t Spectrum Steeg 9, ma-vr 10-20, za 10-13. T/m 20 mrt Paul Ipshording, Geoffrey Salmon, div techn.
STERKSEL
Peter van den Braken Centrum Heezerweg 2, za/zo 14-17. T/m 29 mrt Vrouwen, stillevens en paarden, Leo Gestel, Mirjam Verhoeff, Jan Rapin.
TILBURG
Natuurmuseum Brabant Spoorlaan 434, di-zo 10-17. T/m 15 mrt Comedy Wildlife Photography Awards.
De Pont Wilhelminapark 1, di-zo 11-17, do 11-20. T/m 3 mei Marijke De Roover. T/m 5 juli Huis Marseille pictures, Andreas Gursky, Andres Serrano e.a., foto’s. 4 apr t/m 30 aug Philippe Parreno & Liam Gillick.
Textielmuseum Goirkestr. 96, di-vr 10-17, za/zo 12-17. T/m 10 mei The art of lace, Ferretti, Dior, Van Herpen, Vuitton e.a.
UDEN
Kunstation Prior van Milstr. 14, za/zo 13-17. 7 mrt t/m 5 apr Uden-Landerd, 12 kunstenaars.
VELDHOVEN
Galerie De Kunstpraktijk Dorpsstr. 6a, do/vr, zo 13-17. 8 mrt t/m 1 mei Petra Dubach, Mario van Horrik, div. techn.
Museum ’t Oude Slot Hemelrijken 6, wo-zo 13-17. T/m 2 apr Kunt uit gemeentecollectie, Peter Verbeek, Marjoleijn Mandersloot e.a.
VELP-GRAVE
Kunst in het Kerkje Pastoor Loefsweg 1, za/zo 11-17. 7 t/m 22 mrt Afke van Halen, Claire Poutsma, div. techn. 4/5 apr fotocollectief f/4. 10 t/m 13, 18/19 apr Jong talent, div. techn.
WOUDRICHEM
Galerie des Amis Landpoortstr. 1, za/zo 13-17. 28 mrt t/m 3 mei Jaap Hartman.

KUNSTROUTE BRABANT

N.V.T.